2 października w Płocku odbędzie się wykład 140 lat życia – konopie zbawieniem dla świata, w którym wezmą udział Wiktor Oniszk i Robert Wasilewski znany jako Hemp Ronin.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej płockiej Orlen Areny (pl. Celebry Papieskiej 1) w sobotę 2 października 2021 r. w godz. 13:45–16:15.

Wiktor Oniszk jest aktywistą miejskim związanym z Płockiem (wspomniałem o nim przy okazji projektów ogródków konopnych). Robert Wasilewski, działający pod pseudonimem Hemp Ronion, jest z kolei aktywistą konopnym.

Robert Wasilewski to były laborant Wojska Polskiego, obecnie naturoterapeuta. Pasjonat wszelkich ziół, a przede wszystkim konopi i CBD. Promotor zdrowego odżywiania z naciskiem na dietę ketogeniczną – wegetariańską. Specjalista w autorskiej klawiterapii energetycznej i su dżok. Konsultant Instytutu GEOVITAL (Austria).

Hemp Ronin jest zwolennikiem stosowania nieakademickich metod w lecznictwie. Kiedy czyta się o konopiach, można zauważyć, że część lekarzy jakiekolwiek leczenie kannabinoidami nadal traktuje jako tzw. medycyną alternatywną, mimo szeroko opisanego skutecznego działania na zdrowie związków chemicznych wytwarzanych przez rośliny z rodzaju Cannabis. Stąd serdecznie zapraszam na wykład.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/929793080942940/

© Wiktor Oniszk

Ilustracja tytułowa: kompozycja Sherpa SEO (plik: Cannabis-Nug-Oil-Heart-Bottle-on-Plate-by-workwithsherpa.jpg); autor: www.workwithsherpa.com; źródło: Wikimedia Commons; licencja: GNU Free Documentation License 1.3.

Kategorie: AktualnościWydarzenia

4 komentarze

XMC Blogi · 6 lutego 2022 o 00:37

Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony, zmusza do myślenia i refleksji. Od dzisiaj zaglądam regularnie. Pozdrowienia 🙂

Pianino Calisia · 17 lutego 2022 o 20:13

Cieszę się z jego sukcesów, każdy jest okupiony potężną pracą, sercem i wysiłkiem. Na drodze chwały i sławy zachowaj incognito.

Sexy Girl Photos · 25 lutego 2022 o 19:52

Hi Man,How Are You Doing

Wiertarki · 1 marca 2022 o 00:11

Zwykle, zanim życie wręczy nam swoje najwspanialsze prezenty, owija je starannie w największe przeciwnosci losu… – Richard Paul Evans

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *