W odpowiedzi na mail, który prawdopodobnie otrzymało wiele szkół wyższych Polsce[1]Z mojego doświadczenia wynika, że foliarze działają mniej więcej w podobny sposób. Charakterystyczne wysyłanie swoich manifestów do wszystkich bytów danej kategorii. (screenshot poniżej), IndicaSativa pragnie oświadczyć, że:

  • Jah jest prezydentem;
  • Jah jest kierownikiem;
  • Jah, Jah jest trenerem;
  • ja jestem jego zawodnikiem;
  • fakt, że PiS nie usadził samozwańczego prezydenta Jana Potockiego, świadczy o tym, że nie stanowi on w opinii obecnych władz żadnego zagrożenia.

Ponadto, IndicaSativa pragnie zauważyć, że organizacja przez tego manipulatora i naciągacza marszu w dn. 21 kwietnia, tj. dzień po 20 kwietnia, międzynarodowym święcie każdego jaracza/palacza/stonera/miłośnika cannabisu (gandzi/grassu/konopi/marihuany/marychy/palenia/trawy/weedu/zielonego/zioła) jest haniebną prowokacją.

Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości: 420 – 0 = 42. Jak powszechnie wiadomo, 42 jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

Powyższą widomość otrzymał jeden z uniwersytetów

Powtórzę raz jeszcze: Jah jest prezydentem.

Fotografia tytułowa: protest przeciwko Donaldowi Trumpowi (Baltimore, 12 września 2016 r.); autor: Elvert Barnes; licencja: Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.

Przypisy

Przypisy
1 Z mojego doświadczenia wynika, że foliarze działają mniej więcej w podobny sposób. Charakterystyczne wysyłanie swoich manifestów do wszystkich bytów danej kategorii.
Kategorie: Aktualności

3 komentarze

Wydarzenia · 20 lutego 2022 o 07:13

Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

Pianino Instrukcja · 23 lutego 2022 o 14:38

Czy jest prawdą to co piszesz, czy wierzysz we wszystkie swoje słowa ? bo od tych wszystkich mądrości urosła mi już głowa 🙂

Wiertarki · 1 marca 2022 o 22:52

Przyznam szczerze, że miło i przyjemnie się czyta Twój Portal. Masz wielki talent, ambicję i lekkie pióro… gratuluję 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *